AKADEMIA GRANTÓW dla młodych naukowców z GUMed

StartAktualności AKADEMIA GRANTÓW dla młodyc...

AKADEMIA GRANTÓW dla młodych naukowców z GUMed

15.06.2022

Drodzy Doktoranci i Studenci,

dzięki dofinansowaniu z programu Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza organizujemy dla Państwa AKADEMIĘ GRANTÓW czyli program warsztatowy, którego celem jest przygotowanie młodych naukowców do skutecznego pozyskiwania grantów naukowych. Zapraszamy do wzięcia udziału w pierwszej edycji tego przedsięwzięcia.

Program Akademia Grantów został opracowany z myślą o wsparciu procesu planowania kariery naukowej poprzez przygotowanie konkurencyjnych projektów badawczych w tym ustalenie realnych do osiągnięcia celów i podjęcia odpowiednich kroków do ich realizacji.

Akademia Grantów to 5 dni spotkań z ekspertami i specjalistami, gotowymi do podzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem. Celem jest rozwój umiejętności niezbędnych do wyszukania i pozyskania funduszy odpowiednio dopasowanych do Państwa potrzeb.

Absolwent Akademii Grantów będzie potrafił:
  • wyszukać możliwości finansowania w odpowiedniej bazie danych,
  • przygotować dopasowany do potrzeb życiorys naukowy,
  • przedstawić swój pomysł podczas networkingu,
  • wypełnić wniosek aplikacyjny o grant.

Spotkania będą miały charakter warsztatów angażujących uczestników zarówno do zdobywania wiedzy, jak i dzielenia się swoimi spostrzeżeniami. Dodatkowo absolwenci Programu otrzymają indywidualne wsparcie konsultacyjne w czasie wnioskowania o najbliższy grant naukowy.

Akademia Grantów odbędzie się w dniach 26-30 września 2022 roku na terenie GUMed.

Program skierowany jest do doktorantów oraz studentów ostatnich lat studiów GUMed.

Formularz rekrutacyjny
Rekrutacja do udziału w Akademii Grantów trwa do 18 lipca.

Harmonogram:
28.06 – 18.07.2022 – rekrutacja do Programu
do 01.09.2022 – publikacja listy rankingowej uczestników
26 – 30.09.2022 – kurs Akademia Grantów

Z radością informujemy, że Komisja rekrutacyjna zadecydowała o zakwalifikowaniu do udziału w programie 13 osób spośród 20 otrzymanych zgłoszeń. Każdy z kandydatów otrzymał decyzję o zakwalifikowaniu/niezakwalifikowaniu do udziału w Akademii Grantów drogą mailową, na adres podany w formularzu zgłoszeniowym.

Jak dojechać?

Zobacz kampus